"Zaměstnanci firmy jsou ochotní a rozumí své práci. Nový plynový kotel běží bez problémů. Dodávka a montáž rychlá. Díky!"

- Igor Hák, Dvůr Králové n/L

Reference

"Solární systém a tepelné čerpadlo od p. Ducháče nám dodalo nejen levnou energii, ale i čas a pohodu v důchodu. Děkujeme za rady a informace o tom, jak efektivně využívat obnovitelné zdroje. Velmi doporučuji."

- Pavel Šulc, Žernov

"Dobrá firma, rychlá realizace. Oceňuji jejich zodpovědný přístup a skvělou kvalitu dodaného tepelného čerpadla. Doporučujeme."

- Martin Šimek, Náchod

"S tepelným čerpadlem od Topenářství Ducháč jsme naprosto spokojeni. Ušetřili jsme na nákladech za topení a zároveň si užíváme příjemné teplo v domě. Děkujeme. :)"

- Lucie Applová, Dolní Čermná

"Profesionální přístup, ochota zhodnotit situaci, doporučení optimálního řešení, vysvětlení laikovi. Poradili si s topením ve starším domě a hlavně ve složité kotelně. Spokojenost, všem doporučuji!"

- Jiří Kukeně, Náchod

"S manželkou jsme se rozhodli pro instalaci tepelného čerpadla dodavatel čerpadla PZP nám doporučil montáž od firmy Topenářství Radek Ducháč. Montáž proběhla bez problému, pan Ducháč dodržel veškeré dohodnuté termíny a uvedl čerpadlo do provozu i s dostatečným výkladem. Přes jeho kolegyni jsme zažádali o dotaci. Byli jsem překvapeni v jak krátkém čase byla dotace vyřízená k naší spokojenosti. Tímto bychom chtěli poděkovat a vřele doporučit ostatním."

- Pavel a Olga Kaválkovi, Žďárky 

"Moc vám děkujeme. krásně nám to tu topí a jsme moc rádi, že jste nám topení a tepelné čerpadlo dělali právě vy."

- Dana Škáchová, Hořičky