O nás

TOPENÁŘSTVÍ RADEK DUCHÁČ je rodinná firma z Náchoda - Bražce s tradicí v oboru topenářství a energetiky. Jsme tu pro Vás již od roku 1992. Našim cílem je spokojený zákazník.

Klientům nabízíme komplexní topenářské služby (voda, topení, plyn). Baví nás zejména moderní technologie - tepelná čerpadla a solární systémy (fotovoltaické i termické). Poskytujeme vše od A do Z - návrh, dodávku, montáž i dlouhodobý servis.

Naše firma má dlouholeté zkušenosti v oboru. Jsme jedna z prvních montážních firem na Náchodsku, která začala instalovat tepelná čerpadla (r. 2002). Spolupracujeme pouze s ověřenými výrobci a naším cílem je poskytovat zákazníkům kvalitní a spolehlivá řešení pro jejich domovy a podnikání. Našimi partnery na trhu s tepelnými čerpadly jsou výrobci PZP Heating s.r.o. (CZ) a Vaillant (Německo). FVE systémy, které instalujeme, jsou značky Energetika (Rakousko). 

Jsme přesvědčeni, že moderní technologie jsou klíčem k úspornému a ekologickému vytápění a hospodaření s energiemi. Proto se zaměřujeme na inovativní a energeticky úsporná řešení, která přináší nejen finanční výhody, ale také šetří přírodu.

Působíme převážně v Královéhradeckém kraji. Zakázky však realizujeme po celé ČR

Zajišťujeme také dotace v programu Nová zelená úsporám a Kotlíkové dotace. Při splnění podmínek je úspěšnost dotace 100%.

Naše úspěchy jsou založeny na odborných službách a letitých zkušenostech. Přečtěte si reference našich klientů, které nás těší a jsou pro nás zároveň závazkem do budoucna.

Rádi vám poradíme s návrhem optimálního řešení na míru. 

Kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 777567073 nebo emailem duchac@topeniduchac.cz .

DĚKUJEME VÁM ZA DŮVĚRU.